Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Vrouwen beker 2e ronde Groep 3 2e KO Ronde

Vrouwen beker 2e ronde Groep 3 2e KO Ronde

Balans thuis

Team G P
1 VVI VR1 1 3
2 SC Bolsward VR1 1 3
3 Oudega VR1 1 3
4 ST Asser Boys/FC Assen VR1 1 3
5 Mildam VR1 1 3
6 SC Stadspark VR1 1 3
7 SC Rouveen VR1 1 3
8 Vitesse'63 VR2 1 3
9 ST NKVV/Germanicus/CSVC VR1 1 3
10 VKW VR1 1 3
11 Tonego VR1 1 1
12 De Sweach VR1 0 0
13 DESZ VR1 0 0
14 FC Oldemarkt VR1 0 0
15 Heerenveense Boys VR3 0 0
16 Helpman VR3 0 0
17 Helpman VR4 0 0
18 HFC '15 VR1 0 0
19 HS'88 VR2 0 0
20 Leeuwarder Zwaluwen VR2 0 0
21 Oerterp VR1 0 0
22 ONT VR1 0 0
23 Oranje Nassau VR5 0 0
24 S.V. Haulerwijk VR1 0 0
25 Schoonebeek VR1 0 0
26 Schoonebeek VR2 0 0
27 ST Aengwirden/Akkrum VR1 0 0
28 ST Dronrijp/Foarut VR1 0 0
29 ST HOC/Valthermond VR1 0 0
30 St.Annaparochie VR2 0 0
31 SV Bedum VR2 0 0
32 Ternaard VR1 0 0
33 The Knickerbockers VR4 0 0
34 vv Steenwijk VR1 0 0
35 vv Winsum VR3 0 0
36 VVS VR1 0 0
37 VVSV '09 VR1 0 0
38 Zuidhorn VR2 0 0
39 SJO NWVV/Titan VR1 1 0
40 Noordscheschut VR1 1 0
41 Rolder Boys VR1 1 0
42 SJO ZVC '14 VR1 1 0
43 The Knickerbockers VR5 1 0
44 vv Sneek Wit Zwart VR2 1 0
45 ST FC Meppel/Alcides VR3 1 0
46 DTD VR1 1 0
47 HJSC VR1 1 0
48 ST VAKO/Tynaarlo VR1 1 0
49 Heiligerlee VR1 1 0
50 ST Anjum/Ropta Boys VR1 1 0

Balans uit

Team G P
1 Oerterp VR1 1 3
2 Helpman VR3 1 3
3 vv Winsum VR3 1 3
4 ST Aengwirden/Akkrum VR1 1 3
5 St.Annaparochie VR2 1 3
6 vv Steenwijk VR1 1 3
7 DESZ VR1 1 3
8 HS'88 VR2 1 3
9 De Sweach VR1 1 3
10 SV Bedum VR2 1 3
11 Zuidhorn VR2 1 3
12 S.V. Haulerwijk VR1 1 3
13 ST HOC/Valthermond VR1 1 1
14 DTD VR1 0 0
15 FC Oldemarkt VR1 0 0
16 Heiligerlee VR1 0 0
17 Helpman VR4 0 0
18 HFC '15 VR1 0 0
19 HJSC VR1 0 0
20 Mildam VR1 0 0
21 Noordscheschut VR1 0 0
22 Oudega VR1 0 0
23 Rolder Boys VR1 0 0
24 SC Bolsward VR1 0 0
25 SC Rouveen VR1 0 0
26 SC Stadspark VR1 0 0
27 SJO NWVV/Titan VR1 0 0
28 SJO ZVC '14 VR1 0 0
29 ST Anjum/Ropta Boys VR1 0 0
30 ST Asser Boys/FC Assen VR1 0 0
31 ST FC Meppel/Alcides VR3 0 0
32 ST NKVV/Germanicus/CSVC VR1 0 0
33 ST VAKO/Tynaarlo VR1 0 0
34 The Knickerbockers VR5 0 0
35 Tonego VR1 0 0
36 VKW VR1 0 0
37 vv Sneek Wit Zwart VR2 0 0
38 VVI VR1 0 0
39 VVS VR1 0 0
40 Vitesse'63 VR2 0 0
41 Schoonebeek VR2 1 0
42 VVSV '09 VR1 1 0
43 Schoonebeek VR1 1 0
44 Heerenveense Boys VR3 1 0
45 Oranje Nassau VR5 1 0
46 Leeuwarder Zwaluwen VR2 1 0
47 ONT VR1 1 0
48 The Knickerbockers VR4 1 0
49 ST Dronrijp/Foarut VR1 1 0
50 Ternaard VR1 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!